Kontakt

info@lamolamy.cz

Hlavní organizátoři

Radka Jarušková

První Tmou ji vyděsilo (a vymrazilo) a trvalo deset let, než se odhodlala jít na svou druhou šifrovačku - kvalifikaci Tmou. To už nicméně kouzlu luštění podlehla a zúčastnila se již desítek her, ač si na nich stále někdy připadá jako lama. Nakonec ji začalo bavit šifry i vymýšlet a zároveň chtěla napomoct ochraně přírody. Tím se zrodil nápad na tuto akci a je skvělé, že se našli šikovní a milí spoluorganizátoři. Přípravu šifrovačky si Radka užívá a pevně doufá a vynasnaží se, aby se hra líbila i všem týmům.
Jinak Radka programuje webové stránky, na volné noze. A ve volném čase ráda chodí do přírody, hraje na kytaru a zpívá, baví ji ultimate frisbee a zajímá se o historii.

Anička Fikejsová

Miluje výzvy, a proto byla její první terénní šifrovačka Tmou. Kromě toho se zajímá o lidi, přírodu, kvalitní jídlo a k tomu ráda organizuje, s nadšením tedy přijala výzvu si jednu takovou šifrovací hru zkusit připravit. První ročník ji moc bavil; v průběhu druhého prohlašovala, že to dělá naposledy, ale hned po skončení hry začala plánovat, co příště udělat jinak, a teď už se třetího nemůže dočkat.
Profesí je překladatelka z nizozemštiny a angličtiny, v reálu k tomu skládá obživu z vícera různých brigád, protože ji baví pestrost. Rozptyluje se od nich ručními pracemi, vařením, zahrádkou a objevováním brněnských i jiných kaváren a restaurací s lokální kuchyní.

Lukáš Karas

Je mu 33 let a skoro polovina jeho života je spojena s šifrovačkami. Ne, že by někdy nějakou vyhrál. Týmy Zpičikundy nebo Otirrub Exuled, jichž byl nebo je hrdým členem, se řadí mezi ty průměrné. Šifrovačky ale vnímá jako úžasnou zábavu bez ohledu na to, jestli tým mezi stanovišti sprintuje, nebo luští v hospodě u piva. Který z těchto dvou postupů je Lukášovi bližší, to je jasné už ze skutečnosti, že v minulosti spoluorganizoval 2 ročníky šifrovací hry Hospodské luštění na Filozofické fakultě.
Lukáš se jinak živí jako copywriter, k jeho zálibám patří hospodské kvízy, ultimate frisbee, cizí jazyky (finština + španělština), šachy a improvizační divadlo.

Vojťák Procházka

Šifrovací kariéru začal před dvaceti lety na hrách Exit, Sendvič a Tmou (kde s týmem Kerberos napodruhé uspěl v kvalifikaci, aby se úspěšně po celonoční snaze probojoval na čtvrtou šifru). Ve stejném roce začal pro starší skauty organizovat večerní městskou hru Puntíkovaný šátek, kde se staral především o různé technické vychytávky. K Lamolamům se dostal na první ročník jako pomocník a od druhého už jako regulérní lama.
Živí se laděním a testováním elektronových mikroskopů a občas pomáhá s popularizací vědy s divadlem fyziky ÚDiF. Rád tráví čas v přírodě a s hudebními nástroji a většinou jezdí na kole a na poslední chvíli.

Maruška Konovalova

Nová posila pro třetí ročník.